Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Doda: ewolucje


Doda: ewolucje

Doda: ewolucje

fot. Dominik Sadowski / AG

Sposób na gwiazdę? Zdrowy, jędrny biust, lekka opalenizna, krótka mini i szeroki uśmiech. Kilka kontrowersyjnych wypowiedzi, znany chłopak i występ w reality show. Jeśli do tego wszystkiego dorzucimy jeszcze talent, wytrwałość i spryt otrzymamy naszą największą gwiazdę - Dodę.

 

By jednak obraz był pełny postanowiliśmy zająć się stylem gwiazdy. Poniżej krótka historia metamorfoz piosenkarki.

 

Stadium pierwsze: Pamela

 

Początki zawsze są trudne. Na wstępie kariery popełnia się najwięcej błędów, które my oczywiście wyłapiemy. W przypadku naszej rodzimej gwiazdeczki było to przesadzenie z utleniaczem do włosów i samoopaleczem. Do tego dorzucimy parę tandetnych dodatków i szponiaste tipsy i efekt, a raczej jego brak, murowany. Ale to już dawne dzieje i nie ma po co do nich wracać.

Stadium drugie: Helena z Moulin Rouge

 

Dorota zapewne stwierdziła (lub podpowiedziała jej to dobra wróżka), że na wizerunku "szybkiej" dziewczyny daleko nie zajedzie, więc zaczęła poszukiwać. Efekty były diametralnie różne: raz była kurtyzaną z Moulin Rouge, aby zaraz zmienić się w uosobienie słowiańszczyzny - Helenę z "Ogniem i mieczem?. Tak czy inaczej wszystko zaczęło iść w lepszym kierunku.

Stadium trzecie: Punky

 

Krótkotrwały skręt w stronę stylistyki a la Arvil Lavigne został wymuszony przez problemy z kręgosłupem i nie trwał zbyt długo. Na szczęście. Chociaż buciki całkiem, całkiem.

Studium czwarte: Grzeczna dziewczynka

 

Nic DODAć nic ująć. Grzeczna dziewczynka. Musimy przyznać, że zdjęcie z prawej ciągle robi na nas wrażenie. Gdyby nie masa biżuterii na rękac ktoś mógłby wziąć Dodę za nad wyraz wyrośniętą gimnazjalistkę. Urocze.

 

 

 

Stadium piąte: Doda Spears

 

Doda nigdy nie ukrywała swojej fascynacji Britney Spears. Nie miała zresztą czego ukrywać, bo gołym okiem widać wpływ amerykańskiej piosenkarki na styl Elektrody. Kapelusiki, kuse spódniczki i zalotne spojrzenie - Doda z nastolatki zaczęła zamieniać się w drapieżną kocicę.

Studium szóste: Krysia Rabczewska


Po kresie burzy i naporu przyszedł na czas na podkreślanie kobiecości, a w image Doroty wdarła się Christina Aguilera. Wtedy to właśnie pojawiły się delikatne woalki, dopasowane kostiumy i styl Marylin Monroe.

 

Studium siódme: miszmasz i obcasy


Doda dojrzała - Britney i Christina wciąż jeszcze walczą o to, która jest ważniejsza, jednak wygląda na to, że Doda wie już sama, jak być kobietą i co robić, aby to podkreślać. Obcasy, obcasy i jeszcze raz obcasy! Piosenkarka zaczyna dobierać strój do okazji i zdarza się, że wygląda naprawdę elegancko.

 

 

Studium ósme, na razie ostatnie: Diamond Bitch

Okładka najnowszej płyty Dody to klasa światowa. Pytanie: w jakim kierunku będzie dalej zmierzać Doda? Pozostaje nam, maluczkim, tylko czekać.


Głosuj (0)

doda-gwiazda 6/08/2007 21:08:28 [Powrót] Komentuj

K s i ę g a

Ksiega Gości
Dodaj do Księgi


Było tu 8362 osób


A r c h i w u m

2007
SierpieńL i n k i

Oficjalna strona DodyU l u b i e n i
O m n i e


Dodaj do Ulubionych

Mam na imię magda ma 13 lat uwielbiam Dodę jeśli chcecie pogadać napiszcie na moje gg 3652467 pozdro:-)Powered by blogi
aliasy www & piksele